11 Haziran 2014

Turkcell Habersiz Ücret Tahsil Etmek İstiyor.

Google'dan trammer sorgu ekranı gibi bir kelimeyle arattığım http://wap.otokontrol5664.com/index.php?view=damage&task=Question adresinden bir araç plakası sorguladım.

Sorgularken bana bir ücret kesileceği bilgisi verilmediği gibi, ne bilgilendirme SMS'i ne onay SMS'i de gönderilmedi. Ben de herhangi bir yere SMS göndermedim. Tek yaptığım, google'dan arayarak bulduğum bir sayfaya plaka no yazmak oldu.

Buna rağmen bana bilgi verilmeden, hattımdan 28 TL gibi bir ücret kesildi.
Konuyu Turkcell'e bildirdim; Trammer ile görüşmem gerektiği söylendi. Ben Trammer'in ne müşterisiyim ne de onlarla bir sözleşmem var. Web sitelerine girdim diye benden habersiz ücret almak haksızlık.

İlhan 197 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi16 Haziran 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İlhan16 Haziran 2014

  Neredeyse cevap vermediler.

 • İlhan11 Haziran 2014

  Aradım. Mail attım. Neymiş, iş ortağınıza iletmişsiniz. Bana telefon numarası veriyorsunuz. Şu ifadeyi kullanıyorsunuz "Bizim web sitemiz www.turkcell.com.tr dir. Bu adres dışındaki siteler Turkcell' e ait olmadığı için sorumluluğunu da maalesef kabul edemiyoruz." Ama unuttuğunuz bir şey var, faturayı siz kesiyorsunuz. İtiraz edince, başkasına yönlendiriyorsunuz.

 • Turkcell Temsilcisi11 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön