14 Ocak 2015
Yorum Yap
#2974154

Turkcell Habersiz Tarife Eklenmesi!

Aralık ayında Turkcell bayisinden biz bize destek tarifelerime ek iki ayrı hattıma iki adet Sony Eurasia Xperia c3 aldım ancak tarifelerime ilave olarak haberim olmadan ses destek paketi de ilave edilmiş ve faturaya da 90 TL'ye yakın yansımış, neden bu şekilde haberim olmadan tarife eklendiğini öğrenmek için Turkcell Müşteri hizmetlerini arıyorum ancak hep meşgul ve yanıt alamıyorum, şikayetçiyim bilgi istiyorum.

Nilgün 142 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler