20 Haziran 2016

Turkcell Habersiz Tahsilat!

Turkcell'den son birkaç yıldır cihaz kampanyalarıyla birkaç cihaz aldım. Birkaç cihaz alınca gelen faturaları da hiç incelemeden "Doğrudur. " diye ödedim. Ama dün can sıkıntısından faturaları incelerken 79 lira gelmesi gereken faturanın her ay 141 TL olarak geldiğini gördüm. Detayları incelediğimde "Game Over" adlı servise üye olduğumu gördüm. Haftalık 14, aylık 56 TL aylardır fazladan para ödemişim. Ne kadar aydır bu parayı ödediğimi göremiyorum. Ben böyle bir servise üye olmadım ve bu servisi kullanmadım. Turkcell resmen haksızlığa alet oluyor. Turkcell benim bu servisi kullandığıma dair bir kanıt göstersin hiçbir şikayetim olamayacak. Müşteri servisi ise konuyla kendilerinin ilgisi olmadığını söylüyor. Bu tür kuruluşlara abonesini mağdur etmek değil midir? Ben kullanmadığım servis için ödediğim paranın iadesini istiyorum.

Kenan 151 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 23.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön