01 Kasım 2016 #6831717

Turkcell Habersiz Paket Üyeliği Yapılmış!

15 yıl Turkcell kullanıcısıyım. Bilgim ve onayım olmadığı halde tarafıma Goller Cepte paketi yüklenmiş. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme de; tarihte vererek onay mesajım olduğunu belirtmektedir fakat adım gibi eminim ben böyle bir onay vermedim. Faturam çok yüksek olduğu için bu pakete ücret ödediğimi fark etmemiştim. Şimdi anlıyorum ki müşterilerin haberi olmadan paketler yüklenip haksız kazanç sağlanıyormuş ve bunu yapan Turkcell. Eşim de aradı onda da aynı durum. 49 TL fatura 95 TL olmuş aynı şekilde ona da "paket onayınız var" deniyor. Ben Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım ve bu işin arkasını bırakmayacağım zaten buna sonuç alamazsam firmayı da bırakacağım belki sistemsel hatadır diye bekliyorum.

Emrah 80 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 03.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön