01 Kasım 2014

Turkcell Habersiz Paket Değişimi!

Her ay olduğu gibi yine bu ay da internet paketim olduğunu var sayarak, telefondan internetimi kullanıyordum ancak telefonuma Turkcell'den gelen internet ücretlendirme kısa mesajlarından sonra anladım ki aslında herhangi bir bilgilendirme olmadan paketim iptal edilmiş.


Bundan dolayıda Turkcell beni otomatik olarak kampanya dışındaki sabit internet ücretlendirmesine sokmuş, ve fatura ciddi anlamda artmıştır. Ben bu konuda bilgilendirilmediğim için Turkcell'den şikayetçiyim.

Batu 561 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 01.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları ve internet paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön