04 Mayıs 2016

Turkcell Habersiz Paket Değişikliği ve Yüksek Faturalandırma!

Vınn 6 GB kotalı paket ücretimiz 34.50 TL gelen Fatura 103.60 TL gelince müşteri hizmetlerini aradık. 25 Şubat'ta data hattınıza SMS ile paketinizde değişiklik yapıldı mesajı atmışlar. Eski paketin süresi 2 senelik süresi bitince aynı ayarda bir pakete değil de kendilerince aynı kullanımda daha pahalı faturalandıracakları bir pakete geçirmişler.

Bunu da Data hattına SMS ile bilgi atarak yasal sorumluluğumuzu yerine getirdik bahanesine arkalarını yaslıyorlar. Fakat durum öyle değil. Data hattına gönderilmiş mesajları silmeye çalıştığımızda olmaması (bunda da bir kasıt arıyoruz. ) nedeniyle gelecek SMS'ler de gelemiyor.

Turkcell olarak data hattında SMS dolu olduğu için bizim okuyamayacağımızı biliyor olmalısınız. Bunu bilebilme durumuz varsa bize ulaşabileceğiniz başka telefon numarası hiç olmadı, adres bilgilerimiz var. Bilgilendirme olmadığı kabulüyle faturaya itiraz ediyoruz..

Mustafa 113 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı07 Mayıs 2016

    Turkcell'den yetkili Onur Bey ile görüştük. Konu tatlıya bağlandı eski tarifeden devam eder gibi ödenen üzerinden gelecek faturalardan mahsup edilmesi konusunda anlaştık. Teşekkürler.

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 06.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön