05 Ağustos 2015

Turkcell Habersiz Onaysız Bir Yerlere Üye Yapmışlar!

Bu ay ki faturama yansıtılan ek ücret 50 TL, bir yerlere üye olmuşum ama benim haberim yok ve bu üye olduğum sayfalarla ilgili hiçbir şey kullanmadım. Turkcell aradığımda bizimle ilgisi yok üyeliğinizi iptal ediyoruz ama bu ücreti üye olduğum site hangisiyse alıyor...

Peki benim anlamadığım Turkcell'e ilgisi yoksa neden benim faturamdan tahsil ediliyor? Bana sormadan üye olduğum site kredi kartı numarası istesin, onay istesin. Turkcell direk tahsilatı bizi zorunlu bırakarak hattımız üzerinde bizi mağdur ediyor. En kısa zaman da 20 yıldır kullandığım operatörü değiştireceğim.

Emrah 124 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 06.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön