24 Ocak 2014 #2254433

Turkcell Habersiz İşlem Yapıyor!

Bu ay ki faturamda 87 TL'lik bir artış olduğunu tespit ettim. Turkcell'le görüştüğümde 500 dk'lık süremin 200 dk'ya düşürüldüğünü artışın bu nedenle olduğu tarafıma iletildi. Emekli devlet memurunun maaşına 125 TL'lik aylık zam yapıldığı ülkede Turkcell bildirim yapmadan paketimin 200'dk'ya indirilmesi haksızlık. Yurt dışında eğitim gören CEO'ların başarısız yönetimlerini neden bizler üstlenmek zorunda bırakılıyoruz?

İsmetcan 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 27.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Tarifesi ve 10.01.2014 Tarihi Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön