26 Nisan 2014

Turkcell Habersiz İnternet Kullanımı Yapılmış!

24.04.2014 Genç Turkcell faturasız hattıma 30 tl'lik lira yüklemesi yaptım. Bunun 10 tl si ile kendime bedava sms aldım. Eve gelip telefonu masa üstüne bıraktım ve 25.04.2014 gecesine kadar telefonu hiç kullanmadım. Gece telefonu elime aldığımda bütün liralarım bitmişti. Geriye kalan 20 tl telefonu elime almamış olmama rağmen kendiliğinden internet kullanımı gerekçesiyle harcanmıştı. İnternetle ilgili hiçbir şey yapmamış olmama rağmen nasıl oluyor da liralarım kendiliğinden harcanabiliyor? Harcanan bu liraların tekrar iade edilmesini talep ediyorum.

Berker 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2014

    Müşterimizi 30.04.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön