01 Ağustos 2015

Turkcell Habersiz İçerik Servis Kaydı

Turkcell 6gb data paketini Vınn wi-fi modem ile birlikte kullanmaktayım. Hat açma ücreti modem taksiti ve 3g internet hizmeti karşılığında aylık 45 TL'lik bir ödeme karşılığında 1 yıllık sözleşme imzaladım. Fakat 2-3 aydır gelen fatura 45 yerine 65-80 TL arasında. Farkında olmadan faturalarımı öderken meblağın yüksek olduğu dikkatimi çekti ve müşteri temsilcisi ile görüştüm.

Aldığım cevap fıkra gibi; ödüllü game diye bir servise kayıt olmuşum ve bunun için ekstra ücret ödemekteymişim. Böyle bir uygulamaya onay vermediğimi hatta ne olduğu konusunda bilgim olmadığını temsilci arkadaşa ilettiğim zaman bana verilen cevap wi-fi üzerinden internete giren herhangi birisinin onaylanabilmiş olacağı.

Merve 208 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.08.2015 tarihinde ücret iadesi sağlanamayacağında dair sms ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön