29 Eylül 2016

Turkcell Habersiz Hemenkredi.Co Aboneliği

29 Eylül sabah 06.30 saatlerinde birkaç gün önceden gelen hemen kredi başlıklı SMS'teki linke tıkladım. Kredi olanakları için tıklar tıklamaz gelen SMS'teki şifreyi girmem istendi. Ödeme yapacağım hakkında ve meblağ hakkında bir bilgilendirme olmadan, gelen şifreyi siteye girdiğimde 56 TL ödemenin faturama yansıtılacağı şeklinde bir mesaj aldım. Önce firmanın müşteri hizmetlerini aradım, cevap vermiyorlardı. Daha sonra ödeme hakkında yeterince bilgilendirilmediğimden ve firmaya ulaşamadığımdan, Turkcell'i bir haksız kazanç faaliyetine aracı olduğu gerekçesiyle aradım ve yapacağım ödemenin iptalini istedim. Turkcell ödemenin yapılacağı firmanın müşteri hizmetleri dışında iletişime geçebileceğim kimse olmadığını, aynı zamanda ödemenin iptalinin de mümkün olmadığını söyledi. Turkcell gibi bir firmanın bu tür firmalar ile nasıl bir bağlantısı olur anlamıyorum. Hakkımı arayacağım.

Yasar 108 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 30.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön