09 Aralık 2015

Turkcell Habersiz Hat Kapatma ve Avcılar TİM'in Hataları!

Doruk İletişim şubesinden faturasız hat aldım. Ve hattı alırken reklam mesajları da gelmemesi konusunda uyardım. Şikayetçiyim bu konuda ve bunu belirtmeme rağmen farklı yerlerden mesajlar geliyor bu 1. şikayetim.

Bunun yanında hattımı alırken Nüfus cüzdanım dışında gerekli bir evrak olmadığını belirttiler ve sözleşmeyi de imzaladım. Ancak 08.12.2015'ten beri hattım kapalı ve bu konuda mağdur ediliyorum. Ben zorunda mıyım eksik evrakım olmadığı halde ya da belirttiğim merkezdeki TİM çalışanlarının yaptığı dikkatsizliğin cezasını ben mi çekmeliyim?

Hakan 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Aralık 2015

    Müşterimizi 11.12.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön