18 Ekim 2016 #6718201

Turkcell Habersiz Gerçekleşen Servis Aboneliği

Haberim ve talebim olmadan Turkcell in iş ortağı olan Odit İletişim'in Mac nerede servisine üye yapılmışım. Bu servisten mesaj gelmeye başlar başlamaz iptal mesajı gönderdim aynı zamanda da Turkcell müşteri hizmetlerini aradım ama yardımcı olamayacaklarını söyleyip dolandırıcı Odit'in telefonunu verdiler orayı da arayarak mesaj istemediğimi belirttim. Fakat geçen ay ki faturama 26.60 TL ki bu arada defalarca iptal mesajı çektim Turkcell'i ve Odit'i aradım ve bu ay ki faturama 30 TL servis ücreti yansımış. Sonuç olarak Turkcell hala bir şey yapamıyor Odit ise ya telefonu açmıyor ya da yüzüme kapatıyor. Artık bu konu ile ilgili hem Turkcell'i hem de Odit İletişim suçundan dolayı emniyete ve Tüketici Heyeti'ne şikayet edeceğim.

Fatih 85 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 21.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön