14 Ekim 2016 #6683662

Turkcell Habersiz Abonelikler Yapılıyor!

Bugün akşam fark ettim ki hediye soru diye bir mesaj gelmiş ve bilgim dışında haftalık 7 TL'ye beni üye yapmış. Arka arkaya 4 SMS daha gelmiş. Faturama bu tutar eklenmiş. Turkcell müşteri hizmetlerine zor bir şekilde ulaştıktan sonra iptalini ve iadesini istedim. Müşteri hizmetleri iş ortakları olduğunu iptal için farklı bir numara ile görüşmemi söyledi. Orayı aradım ve ağzıma geleni söyledim. İptalini yapacaklarını fakat para iadesi olamayacağını söylediler. Turkcell gibi kurumsal bir firmanın böyle küçük oyunlarla ortaklık adında bahanelerle insanları mağdur etmesini hiç yakıştıramadım. Bu parayı ödemeyeceğim ve konuyu kapatmayacağım.

Zeynep 136 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 15.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize servis üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön