12 Eylül 2013 #2009152

Turkcell Habersiz Abonelikler Açıyor!

Haziran ayında kullandığım paket ücreti 49 lira iken 97 lira fatura gelince Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Kendileri öyle bir durum olmamasına rağmen "oyun sitesine abone olmuşsunuz" dediler. Bende bir yanlışlık olmuştur herhalde dedim ve iptal edin dedim. Kendileri de tamam iptal ettik dediler ama sonraki üç ay da yüksek fatura geldi.


Aradığımda bu sefer "birkaç siteye abone olmuşsunuz, iptal edilmemiş ve hepsi devam ediyor" dediler. İptal etmemişler, bana yeni abonelik yapmışlar. Hem benim yapmadığım oyun sitesine abonelikten kaynaklanan, hem de iptal ettik demelerine rağmen sonra bize yeni abonelikler açan Turkcell'den zararımın tazminini istiyorum.

Burcu 23 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön