23 Ocak 2016

Turkcell Habersiz Abonelik!

Telefondan internete girmek bu kadar pahalı olmamalı. Hiç haberimiz yokken abone olduğumuz site, Turkcell üzerinden ayda 64 TL alıyor. Böyle büyük bir GSM operatörü kurumsal duruşuna yakışmayacak şekilde kandırılmamıza yardımcı oluyor. Abonesi olduğumuzu iddia ettikleri siteden kesinlikle bir mesaj ya da bilgi gelmedi. Turkcell'in müşterisini bu konuda bilgilendirecek altyapısı olmadığına kimsenin inandığını sanmıyorum.

Sertaç 29 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ocak 2016

    Müşterimiz hattın yasal sahibi ya da kullanıcısı olmadığı için talebi hakkında bilgi verilemedi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön