24 Nisan #10371694

Turkcell Haberimiz Olmadan Adımıza Açılan Hat - Güvenlik Açığı Ve İlgisizlik!

Annemin cep telefonu üzerinden Turkcell Hesabım uygulaması içine girdiğimizde annemin adına tanımlı bir başka telefon hattı daha olduğunu gördük. 532'yi aradık ve dilekçe yazıp Mail atmamız gerektiğini belirtti. Bunun üzerine [email protected] adresine içinde şikayetimizin özeti, iletişim için kullanılacak telefonlar, mail'imiz ve ıslak imza gibi gerekli ne varsa yazdık ve Mail gönderdik. Tam 2 gündür [email protected] adresinden dilekçe tarafımıza ulaşmadı diye yanıt alıyoruz. Mail'i tam 4 kez gönderdik ve içinde jpg olarak dilekçemiz de ekliydi.


Bu çok büyük bir güvenlik açığı ve doğru dürüst mail bile kontrol edemeyen bir Turkcell var karşımızda. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bir yetkili bile arayıp sormaz mı? Bu nasıl bir terbiyesizliktir. Annem beceremez diye mail'i ben attım ve ben bir "it" çalışanıyım. Mail eki nasıl eklenir izninizle biliyorum. Talep No.: 750094*.

Ozan 504 Okunma

Cevaplar

 • Ozan04 Mayıs

  Çözümsüzlük devam etmektedir.

 • Ozan01 Mayıs

  Hala bir çözüm sunulmamıştır.

 • Turkcell Temsilcisi26 Nisan

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ozan25 Nisan

  "Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. Http://Turkcell. Li/TcellHesabim\" Bu kısmı dikkate almıyorum. "İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. " bu kısmı dikkate alıyorum.

 • Turkcell Temsilcisi25 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön