31 Aralık 2015

Turkcell Haberim ve Onayım Olmadan Üyelik Yapılmış!

Yaklaşık birkaç aydır telefon faturam yüksek geliyor. Minik Paket kullanıyorum 13,00 TL'ye ve bu paketteki miktarı bile kullanmama rağmen her seferin de faturam 60,00 TL - 50,00 TL gibi ücretler geliyor. Fatura detaylarını aldığımda Sesnet-yurt dışı özel servis bilmem ne gibi yerlere hattımdan arama yapılmış ya da ben gelen aramalara cevap vermişim gibi görünüyor.


Kaç defa Turkcell bayisine gittiysem de işimi çözemediler. Numaramı değiştirdim sorun halen devam ediyor. Turkcell her ay yüklü fatura gönderiyor. Bu durumun bir an önce düzeltilmesini istiyorum.

Hüseyin 94 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2016

    Müşterimizi 07.01.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön