17 Şubat 2014

Turkcell Haberim Olmadan Yasal İşlem Başlattı!

Turkcell faturalı bir hattım vardı. İşten çıktıktan sonra hattımın faturasını yatıramadım ve müşteri hizmetlerini arayarak taksitlendirme yaptım. Taksitimi düzenli yatırdıktan sonra bir sonraki ay taksitimi 5 gün geciktirdim ve bu 5 gün içinde yasal takip başlatıldı. Fark olarak avukata 150_200 lira arası yasal takip dosya ücreti alındı.İş bu kadar değil bir de avukat yanındaki dosyacısına yalvar yakar gün istememe rağmen gün bile vermedi. Burada haksız olarak düşündüğüm nokta neden bana taksitlerimi geciktirirsem direk yasal takip başlatılacak bilgisi vermediler?

Hasan 77 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 17.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yasal Takip Süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön