10 Mart 2017
Yorum Yap
#8002387

Turkcell Haberim Olmadan Üzerime 4 Tane Data Hattı Açılmıştır!

Benim haberim olmadan üzerime 4 tane data hattı açılmış olup kullanılmaktadır ve fatura gelmektedir. Benim kullandığım sadece bu numaradır 0538790*** diğerlerinden haberim yoktur. Senelerdir Turkcell kullanıcısıyım. Ben böyle bir şey yaşamadım bu zamana kadar bir de bana mesaj geldi, faturanızı ödemediğiniz için yasal işlem başlatılmıştır diye. Benim kullandığım hattım zaten otomatik ödemede. Ödememe gibi bir lüks yoktur. Haberim olmadan açılan bu 4 tane data hattının kapatılmasını arz ederim yoksa mahkemeye başvurmak zorunda kalacağım!

Mehmet 504 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz, Belirttiğiniz hattınız ile ilgili inceleme yapılabilmesi için irtibat numaranızı da içeren imzalı dilekçe ve kimliğinizi [email protected] adresine göndermeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları