16 Eylül 2016

Turkcell Haberim Olmadan Üyelik Yapıyor

20 yıla yakın üyeyim. 110 lira fatura geliyordu. Yalnız bu ay beklenmedik bir şekilde at yarışı mesajları gelmeye başladı. 1 ay böyle devam etti. Yakınım sayesinde iptal ettik. Yakınım müşteri hizmetlerini arayınca yetkili herhangi internet mesaj cevabı ile olmuştur. Bundan sonra daha dikkatli olmanızı söyledi. Oysaki ben ne internet bilirim, ne de mesaj atmayı bilirim. Bu konuda haksızlığa uğraşım. Bana bu konuda yardımcı olunuz.

Metin 22 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2016

    Müşterimiz ile 20.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön