31 Ekim 2016 #6823905

Turkcell Haberim Olmadan Son Dakika Üyeliği

Turkcell kullanmadığım bir hattım var fakat numara güzel olduğu için kapanmaması için paket tanımlayıp otomatik ödemeye almıştım. Otomatik olduğu içinde faturalarımı kontrol etme gereği duymadım. Fakat geçen gün baktığımda 4 aydır her ay 100 TL gibi bir ücret ödediğimi fark ettim. Turkcell'e açıp sorduğumda son dakika diye bir habere üye olduğum söylendi. Ben asla böyle bir şeye üye olmadım hattı zaten kullanmıyorum ki mesaj servisine abone olayım. Hatla bir kez bile konuşup mesajlaşmadığım kayıtlarda zaten belli. İki haftadır arayıp şikayet etmeme rağmen hep oyalanıyorum ve hala kendime muhatap bulamadım.Başka operatörler onlara geçelim diye uğraşıyor, bunlarda bizi mağdur etmeye çalışıyor. Şikayetime çözüm bulunmaz ise her türlü yasal işleme başvuru yapacağım.

Duygu 157 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 03.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön