27 Ocak 2014 #2257956

Turkcell Haberim Olmadan Chat Sitesine Üye Olmuşum!

25.01.2014 tarihinde Turkcell vınn aldım. Bilgisayarıma kurdum. Kullanırken Turkcell'den mesajlar gelmeye başladı. Daha hattı açalı 24 saat olmamıştı ki haberim olmadan chat sitesine üye olunmuş hat üzerine ve tanımadığım kişilerden mesajlar gelmeye başladı. Faturama 2 80 tl'lik bir yansıma olmuş fakat ben giden kutusuna baktığımda herhangi bir yere üye olmadım mesaj göndermedim.


Müşteri temsilcisini aradığımda ise siz onay vermişsiniz diyor ben hiç bir yere onay vermedim. Daha hat açılalı 24 saat ancak oldu. Turkcell iyi diye Turkcell'e geçtim ama böyle olması böylesi büyük kurum bir adına gerçekten acı. Büyük bir kuruma bu yakışmıyor incelenmesini istiyorum...

Mesut 67 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizi 28.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön