06 Mayıs 2013 #1780603

Turkcell Haberim Olmadan Adıma Hat Çıkarıldı!

Adıma çıkarılan hattan hiç haberim olmadı normal hayatımda kullandığım numaraya mesaj gelince öğrendim mesajda benim adıma açılan hattın ödenmemiş faturasının olduğunu öğrendim bunun için gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Sinan 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 10.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize inceleme yapılabilmesi için yazılı dilekçe ve diğer evraklarını [email protected] adresimize gönderilmesi yönünde bilgi paylaaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön