29 Ağustos 2013 #1982867

Turkcell Haber Vermeden Paket Yenilenmiş!

26.8.2012'de aylık 29 TL'ye Karma 1000 paketine 1 yıl süreyle üye oldum. Sözleşme bitmeden 25 Ağustos günü Turkcell'i arayarak hattımı hazır karta geçirmek istediğimi söyledim.


Bana hesabımın kesildiği, yeni fatura ayının başladığı ve aylık ücretin de 39 TL olacağı bildirildi. Ancak bana hesap kesilir kesilmez yeni dönemin başlayacağı, pakete devam edip etmeyeceğim, yeni bir paket isteyip istemediğim gibi konularda hiçbir bilgilendirme olmadı.


Bana herhangi bir yolla bilgilendirme yapılmadan pakete devam edildiğinden dolayı; Yeni başlatılan paketin herhangi bir ceza alınmadan iptal edilerek hazır karta geçişimin yapılmasını ve bu ay için 39 TL'nin tarafıma fatura edilmemesini talep ediyorum.

Yaşar 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön