16 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10447239

Turkcell Haber Verilmeyen Borç - Reel Alacak Yönetim A. Ş.!

4 yıl öncesi almış olduğum ve faturalarını ödediğim hattıma ait borç çıkarılmış ve bu borç ile ilgili bana e-mail ya da posta gönderilmedi. Bana bilgi verilmeden bu borç Reel Alacak yönetim A.Ş diye bir firmaya devredilmiş.


Bana neden bilgi verilmedi daha öncesinden e-devletten kontrol ettiğimde bir şey yoktu dediğimde ne Turkcell'den ne de Reel Alacak firmasından bir cevap alabiliyorum. Turkcell işi Reel Alacak firmasına yönlendiriyor orası da sadece para ver demekte. Turkcell gibi bir markanın müşterisinin arkasından iş çevirmesi çok küçük düşürücü.

Fehmi Fehmi 446 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Fehmi17 Mayıs 2018

    Konu ile alakalı doğru düzgün bir açıklama alamıyorum Reel Alacak firmasından. Ayrıca böyle bir borç ile ilgili beni daha önce bilgilendirmediniz bunun sebebi nedir? Bilgi verilmeden borç nasıl yazılabiliyor ve yine bilgi verilmeden borcum nasıl aktarılıyor?

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2018

    Değerli Müşterimiz, Aboneliği sona ermiş olan hatlara ilişkin olarak yasal takip veya idari takibe konu olmuş Turkcell borçları, tahsilat için artık "Reel Alacak Yönetim A.Ş" firmasına devredilmiştir. Borcunuzla ilgili detay bilgi almak üzere 0212 988 0 333 numarasından firma ile iletişime geçebilir ve ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir Turkcell Anlaşmalı ödeme kanalından borca dair ödeme alınamayacağını hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler