08 Nisan 2016

Turkcell Haber Verilmeden Hattın Servis Dışı Olması

Sevgili Turkcell bana hiçbir suretle haber vermeden hattımın hem gelen hem giden aramalarını kapatmışlar. Tamam haklı oldukları nokta var, fatura ödeme tarihi 3 gün geçti çok haklılar ama haber vermeden nasıl keserler? Fatura kesim tarihini değiştirdim evet ama gene aynı tarihte faturam kesildi ve maaş günü değiştiği için 3 gün gibi uzun bir süre faturayı ödeyemedim ve hattı kapattılar. Kim, nerede, ne zaman gördü böyle bir uygulama? Kullanıcıya haber vermeden hattı kapatmak da neymiş? Gerçi haklı ne etsin? Aylık ortalama fatura tutarım 175 TL.Tabi keser.

Selçuk 338 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 11.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön