24 Aralık 2015

Turkcell Haber Verilmeden Faturasız Hattı Kapatıldı!

23 Temmuz 2015 tarihinde farklı bir operatörden Turkcell'e numaramı taşıdım. Bu süre zarfında Turkcell herhangi bir bilgilendirme SMS'i göndermediği için hattıma TL yüklemeyi sehven unuttum. Hattım 23 Aralık 2015 tarihinde Turkcell tarafından öncesinde hiçbir şekilde TL yükleyin uyarısı gelmeden kapatıldı. Şu an hattımı tekrar açtıramıyorum. Beni arayanlar bu numara kullanımda değil uyarısı alıyor. Hattı iş için kullandığımdan Turkcell tarafından mağdur edildim. Turkcell haber vermeden uyarmadan hattı kapatamaz. Gerekiyorsa bu işi mahkemeye kadar taşıyacağım zararım çok büyük.

Onur 53 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi12 Ocak 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Onur24 Aralık 2015

  Kopyala Yapıştır cevap vermekle olmuyor. Tüketiciyi SMS ile bilgilendirmeden hat kapatmanın yani ihtar göndermeden işlem yapmanın usulde cezasını pekala biliyosunuzdur. Müşteri Hizmetleriniz hiçbir şekilde yardımcı olmadığı gibi, dönüşte yapmadı. İlgili kanuna muhalefet ederek mağdur ettiğiniz için kamu davası açılmasını sağlayacağım.

 • Onur24 Aralık 2015

  Eğer bilgilendirme yapılsaydı TL yüklerdim. Bir sürü hattım var. bir de faturalı Turkcell hattım var. Faturamı bile bilgilendirme ile ödüyorum. Hiçbir şekilde bilgilendirme SMS i gelmediği için hattı ihtarlar ulaşmadan kapatamazsınız! Şu an zararımı anlatamam. İvedi olarak sorunu çözün.

 • Turkcell Temsilcisi24 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön