20 Ocak 2014 #2244758

Turkcell Güya Faturamda İndirim Yaptı!

Babamın telefonuna Turkcell'den 100 tl'lik bir fatura geldi.Atılan mesajlar yüzündenmiş.Kaldı ki babam mesaj atmayı bile bilmiyor.Bir yanlışlık olduğunu düşünüp müşteri hizmetlerini aradık.Her gün aynı saatte aynı numaraya mesaj gittiğini söylediler. Bahsi geçen numaraya sordum hiç boş mesaj geldi mi belki yanlışlıkla atmıştır diye.Mesaj gelmediğini söyledi. Sisteminizde hata olabilir mi dedim.Hayır olamaz dediler. Konuştuğum kişi indirim paketi uygulayacağını söyledi 70 liraya düştü faturamız. Ödedik ve operatörümüzü değiştirdik. Sonra yine 107 liralık bir fatura geldi.Sanırım o uygulanan paket yüzünden.Sağolsun çok iyi indirim yaptı bana bindirim gibi gelse de!

Ezgi 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 21.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.11.2013 Tarihli Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön