31 Ağustos 2015

Turkcell Güvenlik Zaafı!

2014 yılında Turkcell'de şahsıma ait faturalı hat açılıyor ve bu hat 3 ay kullanılıp Avea'ya geçiliyor, benim bu durumdan haberim yok. Turkcell gibi büyük bir kurum nasıl böyle güvenlik zaafı yapabilir? ıslak imzalı dilekçe yazıp gönderdim sonuç alamazsam yasal yollara başvuracağım.

Gökhan 1.156 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan13 Ekim 2016

    Herhangi bir yapılan işlem yok koskoca Turkcell gibi bir kurum usulsüz hat taşınmasına müsaade ediyor yetmezmiş gibi bizim hatamız borç silinecek diyor 3 ay sonra bakıyorsun değişen hiçbir şey yok... . Devletin bu operatörlere önlem almaları lazım kafalarına göre usülsüzce hat açıp hat taşıma işlemleri yapılıyor...

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.09.2015 tarihinde sms ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön