14 Nisan 2015

Turkcell Günü Gelmemiş Faturaları Hatırlatma Mesajındaki Yanlış!

Hizmet kalitesi ile övünen bir firma olan Turkcell'le ilgili bu gün yaşadığım bir problemi size aktarmak istiyorum. Günü gelmemiş fatura ödemesini hatırlatma mesajının, ciddi bir sağlık sıkıntısına neden olabilme olasılığı var. Bu hatırlatma mesajının GSM sözleşmesinde yazılı bulunan 2. telefona yani annemin telefonuna gitmesi sonucun da yüksek tansiyon hastası olan 65 yaşındaki annemin panik ve telaşla hasta haliyle en yakın Turkcell bayisine giderek günü gelmemiş faturamı yatırıp daha sonra da beni arayarak ''aman oğlum telefon borcunu ödeyemedin mi? Zor durumda mısın? '' diye beni araması. Yaşanan bu olayı kınıyorum ve bu uygulamanın derhal durdurulmasını talep ediyorum.

Murat 120 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 16.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize bilgilendirme SMS'leri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön