06 Ocak 2014

Turkcell Güncel Faturamda Hata Var!

Kampanyalı cihaz satın aldım. Aralık 2013'ten itibaren ödemeye başlayacaktım. Aralık ayı faturamda 2 adet 4GB'lik internet paketi tanımlandığını gördüm, itiraz ettim düzelttiler bir paketi iptal ettiler ben de ödedim. Şimdi Ocak 2014 güncel faturama bakıyorum; mobil aplikasyondan girince (nasıl oluyorsa) 2 tane Kamu Eko paketi tanımlanmış gözüküyor. Fatura yine kabarmış.


Diğer yandan ise Turkcell internet sitesinden giriş yapınca bu sefer de iki kamu eko paketi değil de iki tane 4gb sınırsız internet paketi yüzünden faturam kabarık gözüküyor. Acil açıklama istiyorum, illa benden 35-40 TL fazla para almak isteniyorsa böyle numaralara gerek yok, istesinler her ay 40 TL fazla ödeyeyim!

Cemran 71 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimizi 08.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön