20 Ocak 2014 #2244953

Turkcell Güncel Faturam Çok Yüksek!

Eşimin kullandığı bu numarayı 17 ocakta üzerime devir aldım. Herhangi bir taahhüdümüz bulunmamaktaydı. TİM'deki arkadaş devirden sonra size uygun bir tarife seçelim dedi. Bende tamam diyerek 500 dk 29 tl'lik tarifeyi seçtim.


Hesap kesimim 20 ocak olduğu için doğal olarak o tarihten sonra tarifemin başlayacağını düşündüm. Kaldı ki personelde bana hiç uyarıda bulunmadı. Ertesi gün netten baktığımda Turkcell hemen o 2 günü maşallah iyi değerlendirip hemen tarifeyi işleme almış ve o 2 gün için hemen 29 tl'yi yansıtmış.


İşinize geldiği zaman ekstre tarihinden önce her şeyi başlatabiliyorsunuz ama işinize gelmedi mi ekstre tarihinden sonra diyorsunuz. Neyse devirden dolayı 3 ay size sabretmek zorundayım.

Fatih 26 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 21.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Güncel Faturası ve 20.01.2014 Tarihli Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön