09 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6149449

Turkcell Gülümseten Videolar Habersiz Üyelik Yapmışlar

Turkcell farkını yine gösteriyor! İlk olarak internette gezerken pat diye bir reklam çıkıyor karşınıza Sim Eğlence midir nedir Gülümseten Videolar adı altında. Siz onaylıyorum butonuna basmasanız da reklamı geçeceğim düşüncesiyle devam tuşuna basmanız yeterli .O tuşa bastığınız anda haftalık 14 TL olan bir pakete üye oluyorsunuz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda bu Turkcell'e ait bir servis değil ödemeyi iptal edemeyiz diyorlar. Dikkatinizi çekerim Turkcell'in internet sayfasında bu servise üyelik bilgileri yer alıyor ama müşteri hizmetleri bu Turkcell'in hizmeti değil diyor. Böyle skandal yok. Turkcell gibi kurumsallaşmış bir firma güpegündüz aracılık yapıyor. Turkcell'in açıklaması olmayan paket aşım ücretlerine alışmıştık ama bu kadarına da pes doğrusu. Yeter artık daha fazla düşmeyin.

Gülşah Gülşah 84 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Müşterimizi 11.08.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gülşah08 Ağustos 2016

    Dipnot: Ben turkcelli 3 sene önce hiç kullanmadığım telefona gelen 70 TL'lik fatura yüzünden bıraktım. Ne müşteri hizmetlerinden ne de Turkcell şubelerinden tek bir kişi bana o faturanın açıklamasını yapamadı. Sonrasında Avea'ya çok uygun paketler var diye geçtim ve şu an çok memnunum faturam asla şaşırtmadı saçma sapan servislere zorla üye yapmıyorlar. Bu rezaleti yaşayan anneme 3 senedir Avea ya geçmesini söylüyodum da işte yaşamadan anlamıyor insan.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler