26 Şubat 2013 #1655584

Turkcell Gönderdiğim Sms'ler Mms Olarak Ücretlendirildi!

1995 -2013 senesine kadar Turkcell hattı kullandım. Şubat faturam 343 TL gelince şok oldum. Ayrıntılarını incelediğimde 184 TL MMS ücreti ile karşılaştım. Turkcell'e ulaşıp durum hakkında bilgi aldım. Benim gönderdiğim kandil kutlama mesajının yazılı mesaj olduğu halde MMS olarak gittiği bu durumun benden kaynaklanmadığı telefondaki yazılımından kaynaklandığını söylediler.


Telefonu kampanya ile verende Turkcell'dir. Bu durumun düzeltilmesini aksi halde Kaymakamlık nezninde bulunan hakem heyetine ve sizlere şikayet edeceğimi ve aynı zamanda operatör değişimine gideceğimi bildirdiğim halde hiçbir olumlu cevap alamadım. Faturayı öde diyorlar.

Kıvanç 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 26.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize sms kullanımları ve cihazının facebook entegrasyonu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön