21 Haziran 2016
Yorum Yap
#5774299

Turkcell Gollercepte Üyeliği!

Benim haberim olmadan gollercepte üyesi yapmışlar. Bu uygulamayı bu devirde kim ne yapsın 14 TL'ye ki ben yaptırayım aradım müşteri hizmetlerini ödeyeceksiniz diyorlar. Peki arkadaşlar bu ay 14 TL fazladan çıkartan Turkcell yarın haberim olmadan bir yere üye yapsa ve bunun karşılığında bende 114 TL fatura çıkarsa kim hesap soracak? Turkcell'e bu tam anlamıyla saçmalık!

Mustafa Mustafa 927 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 25.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa21 Haziran 2016

    verdiğiniz numarayı aradım biz bu konuda yardımcı olamayız isterseniz [email protected] mail adresimize dilekçe yazın dediler her gün yazıyorum bana dönüş saglanmıyor umarım bu yazdıklarımı birileri okuyodur ben hattımı kapattırıcam sen kafana göre üye yap fatura kes müşteri ödesin ne güzel iş ben gollercepte ye sarhoş olsam üye olmam sacmalık nasıl üye oldugumu kanıtlamıyorda gelin mesaj a evet diye cevap vermem lazım benim okuma yazmam yok mu 14 TL için mahkemeye vermez kimse başka firmaya gecicem bir daha asla Turkcell kullanmam şimdi anladım neden her gün faturalıya geçirmek için aradıgınızı

  • Turkcell Temsilcisi21 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler