08 Temmuz 2016

Turkcell Goller Cepte Üyeliği Yapıldı!

İnternetim bittiğinden; belki hediye internet verir diye düşünerek 2222'ye bazı mesajlar gönderdim. Bunlardan bir tanesi de Gigabyte anlamına gelen "gb" idi. Karşılığında aldığım mesaj ise başımdan kaynar sular dökülmesine sebep oldu. "Goller Cepte servisine hoşgeldiniz... " çünkü geçenlerde annemin faturalarını incelerken, 2 ay boyunca Goller Cepte servisi diye her ay 15 TL aldıklarını öğrendim. Hemen hızlıca iptal yazdım. "Goller Cepte servisinden yararlanamayacaksınız, emin misiniz... " gibi mesajlar geldi. "Evet iptal" yazdım gönderdim. İptal olduğunu yazdı ve fatura kontrolden mesaj geldi. 2 dk içinde hemen 15 TL ücreti kesmişler.


Kullanmadığım servis için; anında 15 TL fatura yazıldı. Turkcell kaydolurken hiçbir şey sormadan 15 TL kesiyor fakat iptal etmek istersek 2 defa soruyor. Bu haksız kazançtır. Katılırken bana sorulmadı, hemen iptal etmeme rağmen 15 TL yazıldı.

Mert 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Müşterimizi 11.07.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön