22 Nisan 2013

Turkcell Goller Cepte Paketine İstem Dışı Üyelik!

Turkcell 20.04.2013 tarihinde saat 19 sularında "Goller Cepte,paketine size ilk hafta bedava ardından 3,5 tl" içeriğiyle bilgilendirme mesajında bulunmuştu. Ben iptale basmama rağmen hattım goller cepte paketine abone olduğu ve 3,5 tl hattımdan çekildiği saat 19:03 'de 4515 tarafından hattıma iletildi. Böyle bir şeye hiç abone olmadım ve çağrı merkezini aradım.


"Yanlışlıkla abone olmuş olabilirsiniz" dedi ve ben de yanlışlıkla olmuşsam bile ilk hafta bedava olacağını söylendiğini ilettim. Bunun ardından bana bu firmaların turkcell ile ortak firmalar olduğu mesajı onaylamasanız bile paket işlemi yaptığı,turkcell i ilgilendirmediği söylendi.
Abone olmadığım paketin 3,5 tl sini istiyorum.

Mehmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizi 23.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön