31 Mayıs 2017 #8486756

Turkcell Goller Cepte Mağduriyetim!

Turkcell'e bilgim ve onayım dışında abone edildiğim Goller Cepte uygulaması için Şikayetvar sitesi aracılığıyla şikayette bulundum. Şikayetim üzerine geri dönüş yapıldı ancak şu an Turkcell'in abonesi olmadığım için bu mağduriyetimi gideremeyeceklerini söylediler. İşin tuhafı Turkcell abonesi olsaydım haksız yere bana ödettikleri bu ücreti ileri ki faturalarımdan düşebileceklerini söylediler. Ben tamamen tepki olarak başka operatöre geçtim halbuki. Mağduriyet mağduriyettir. İster abonesi olayım ister olmayayım bu para bana iade edilmeli. Üstelik bana Goller Cepte uygulamasına diğer uygulamalara göre daha çabuk abone olunabildiği ve sadece bu uygulamaya özel parasal konuda yardımda bulunabileceklerini, onu da başka opreratöre geçtiğim için karşılayamayacaklarını söylediler. Demek ki bu aldatmacanın onlar da farkında.


Turkcell firması beni mağdur etmeye devam ediyor. Kaç tane müşteri temsilcisiyle görüştüm her biri farklı şey söyledi. Madem benim kaybımı ileri ki faturalarda telafi edebileceklerdi neden bana bu bilgi 5 - 6 kişiyle görüştükten ve ben başka operatöre geçtikten sonra söyleniyor. Gerçekten inanamıyorum ve tekrar söylüyorum mağduriyet mağduriyettir. Paramın iadesini istiyorum. Severek kullandığım Turkcell'den müşteri temsilcilerinin yanlış yönlendirmeleri yüzünden daha sonrasında ise bana hakkımı geri vermedikleri için tepki olarak çıkmak zorunda kaldım. Gerçekten çok yazık.

Esra 215 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Haziran 2017

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.05.2017 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Haziran 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön