Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Turkcell Gnç "Çatlat Hediyeni Kap" Kasıtlı Olarak Ücretli Hediye Veriyor.

profile
Fatih
18 Şubat 15:07
1.035

Arkadaşlarım gözümün önünde 'Genç Çatlat Hediyeni Kap' kampanyası üzerinden 'ücretsiz' hediye kazanırken, bana kasıtlı olarak 'ücretli hediye' verilmeye devam ediliyor. İnternete çok ihtiyacım olduğu durumlarda almak zorunda kalıyorum. Böyle bir durumda iken dudak uçuklatan fiyatları ile Turkcell'i hâlâ tercih etmem benim için büyük bir hata ve mutsuzluktur. Belirli bir orantıda veya olasılıkta hediye verilmesi yerine her hafta aynı hediyelerden verilmektedir. Böyle bir haksızlık karşısında isteğim; 'Genç Çatlat Hediyeni Kap' kampanyası kapsamında hediyeler içerisinden 'ücretli hediye'lerin kaldırılması, benim bu durumu yaşadığım telefon numarası üzerinde hediye kazanma olasılıklarının tekrar gözden geçirilip düzeltilmesi veya 54 TL karşılığında iki kez satın almış olduğum hediyelerin ücretinin iadesi veya hediye içeriğindeki internetin iadesidir. Bu saymış olduğum isteklerimden sadece bir tanesinin yerine getirilmesini istiyorum. Gerçekten her hafta hediye adı altında aynı hediyeden veriliyor ve artık kasıtlı olduğunu düşünüyorum, hakkımı istiyorum Turkcell, ya da Vodafone'a geçmeden önce bir yıllık taahhüdümün iptal ücretinin tarafınızca karşılanmasını istiyorum. Bizim internete rahat erişmemize izin verin.

Turkcell Logo
19 Şubat 09:31 (Şikayetten 18 saat sonra)

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo
19 Şubat 10:37

Merhaba Fatih Bey, Talebinizi değerlendirilmesi için ilgili kanalımıza yönlendirdik. İnceleme tamamlandığında size bilgi verileceğini belirtmek ister, kısa bir süre daha beklemenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Turkcell

Fatih
Fatih
20 Şubat 17:43

Hediyelere direkt olarak işlem yapamadığınızdan dolayı ben neden her hafta üst üste aynı hediyeleri alıyorum anlamıyorum, satın almak zorunda kaldığım için ayrıca üzülüyorum. 3 günlük 3GB Sadece 54TL'ye hediyesinden satın aldığım ücretinin iadesini her hafta üst üste verildiğinden dolayı talep ediyorum. Gnç Çatlat hediyeni kap kampanyasından belirli oranlara göre çıkan hediyeler için tekrar bir oran değişikliği yapabilme imkanınız varsa oranları tekrar gözden geçirmenizi rica ediyorum, zahmet olmaz ise eğer.

Benzer Şikayetler

Turkcell Bireysel Hat Müşteri Hizmetleri!

profile
Gunseli
03 Kasım 2023 16:42
206

Ordu Merkez Turkcell İnternet Sorunu

profile
Mutlu
26 Mart 15:17
59
1

Turkcell TV+ Ready Pişmanlığı Ve Teknik Ekibin Anlamadığı Hata Kodu

profile
Emre
21 Mart 10:13
895
Turkcell TV+ Ready Pişmanlığı Ve Teknik Ekibin Anlamadığı Hata Kodu
Turkcell TV+ Ready Pişmanlığı Ve Teknik Ekibin Anlamadığı Hata Kodu
Turkcell TV+ Ready Pişmanlığı Ve Teknik Ekibin Anlamadığı Hata Kodu
+2
1

Turkcell Hazır Kart Paket Dışı Kullanım Ücreti Ve SMS Gelmemesi

profile
Fuat
02 Mart 23:12
1.269

Turkcell Gnç Paketleri Gözükmüyor

profile
Yasin
01 Mart 22:44
226
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz