06 Şubat 2016

Turkcell Gizlilik!

14 Ocak 2016 tarihinde; aradığım numaranın başına #31# ekleyerek aradım. Normal şartlarda numaramın gözükmemesi gerekirken karşı taraf numaramı bariz bir şekilde gördü. Bunu Turkcell'e bildirdim. Telefon modeli sormaktan başka hiçbir şey yapmadılar. Aradığım numara şu dolandırıcıların gönderdiği SMS'lerde bulunan bir numaraydı. Gizliden arayıp merakla nasıl ne satıyorlarmış diye aradım. Turkcell 4,5g sim kart verirken telefonun modeline kadar her şeyi görebiliyorken, benim bu şikayetimde neden göremiyor? Son gönderdikleri mesajda numaranın başına #31# konulup konulmadığının tespitini yapamadık diye cevap yazmışlar! Ve belki sorunun aradığım sabit numarada olduğunu! Ne kadar saçma! Karşı tarafta sorun varsa benim numaramı mı görebilecek yani? Yoksa bu tarz firmalara tolerans mı tanıyorsunuz Turkcell.

Mehmet 178 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Şubat 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.02.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön