24 Ocak 2014 #2254927

Turkcell Gizli Numaradan Aranıyorum!

Artık çok farklı bir reklam şekli olarak farklı bir operatör sağlayıcı beni gizli numaradan defalarca arıyormuş. Bugün " Kim bu gizli numara sürekli arayıp duruyor " diyerek açtım telefonu. Bir de ne duyayım? " Merhaba size özel Turkcell fırsatlarımız için 1'e basın " diyen bilgisayar. Vodafone kullanıyorum ve istemiyorum bu türlü reklamlar. Sabah her kalktığımda gelen çağrıların özel numara olması beni tedirgin ediyor. Ne mesaj gelsin ne de özel numaradan reklam almak istemiyorum. Bu durumdan çok şikayetçiyim.

Bedirhan 122 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 27.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön