01 Kasım 2016 #6831087

Turkcell Gibi Bir Firmanın Böyle Bir Firmayla Çalışması Kabul Edilemez!

Turkcell.com.tr üzerinden yeni hat siparişi verdim. 5 gün sonra kuryenin ziyaret edeceğine dair mesaj aldım. Ziyaret günü geldi. Gün boyu evde beklememe rağmen herhangi bir ziyaret olmadı çağrı merkezini aradığımda kuryenin ziyaret ettiğini kağıt bıraktıklarını söylediler (fakat böyle bir durum söz konusu değil ne kağıt var ne gelen). Çağrı merkezi 6 gün sonraya tekrar randevu verdi. O gün yine beklemeye başladım. Özellikle gün içerisinde çağrı merkezini defalarca aradığımda teslimatın kuryenin üzerinde olduğunu ve akşam 19.00'a kadar dağıtım yaptıklarını gün içerisinde kesinlikle geleceğini söylediler en son akşam 18.00'de aradım durumu anlattım geçtiğimiz haftada aynı durumu yaşadığımı bildirdim. Teslimatın kuryenin üzerinde olduğunu kesinlikle gün sonuna kadar geleceği söylendi. Yine gelmediler. Ertesi gün tekrar aradım ve aynı şeyi tekrar ettiler kağıt bıraktık vs. (yine gelmediler) .

Nihat 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Kasım 2016

    Müşterimizin ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize teslimatın yapıldığı bilgisi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön