15 Şubat 2013

Turkcell Geri Ödeme Yapılmıyor!

Şöyle fatura gördünüz mü?
4GB internet paket 39TL
4GB internet paketi 29TL


Yani aynı şeyi iki kere yazmışlar ve de tahsil etmişler ve de zaten aslında 1GB internet
yetiyor da artıyor bile.... 29TL için sözleşmemiz var, diğerini kendileri eklemiş. Geçen yıl 10 Mayıs'tan beri otomatik ödemeden tahsil etmişler. Kurumsal müşteriyiz üstelik.


Ve şimdi ''müşteri memnuniyeti'' için bu kestikleri paraların sadece 160TL+KDV'sini vereceklermiş. Kalan 6 ayı ödemiyorlar. Bu 4 ayı neden ödüyorlar haklıysalar. Peki haklıysam 6 ayı neden ödemiyorlar? Aynı şey geçen yıl Mart, Nisan aylarında da olmuştu, o zaman Blackberry paketi+39 TL internet paketi ikisini birden kesmişlerdi; 50 TL geri ödemişlerdi.

Aysun 77 Okunma

Cevaplar

  • Aysun28 Mart 2013

    Turkcell, 10 ay boyunca kestiği 39TL'lik internet aboneliğini geri ödedi. Beni bu kadar yormadan ilk aradığımda daha bunu yapsaydı keşke. Yine de teşekkürler.

  • Turkcell Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön