12 Eylül 2013 #2008824

Turkcell Geri Dönüş Yapmıyor!

31427*** nolu adıma akış açılmış fakat geri dönüş sağlanmamıştır. Akış açıldığı tarihte bir beyefendi benden ekran görüntüsü istemiştir. Onu mail yolu ile ilettikten sonra tekrar Turkcell ile bağlantı kurduğumda bana dönüleceğini beklemem söylendi fakat hiçbir şekilde irtibat kuramadım. Hem akış konusunda hem de benden ekran görüntüsü isteyip hiçbir şekilde elini kıpırdatmayan o beyefendi müşteri temsilcisinden şiddetle şikayetçiyim.

Seda 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön