31 Ekim 2016 #6825855

Turkcell Gereksiz Abonelikler Yapıyor

Mesaj geliyor astroloji, uçan kuş vs. Paketi olumlu olumsuz onaylamazsak aktiflenecekmiş vs. Ben hayır dememişim diye onaylandı ne demek bu? Ve insanlara bu şekildeki hizmette kalite değil aptal yerine koymak demek. Bunun yerine insanlara faydası olacak şeyleri paylaşmak varken çabaladıkları alanları kınıyorum. Ve böyle hizmetin kaldırılmasını şiddetle istiyorum. Millet zaten aptal kutusuna müptela edilmiş, gereksiz magazinel haberlere maruz kalmak ne demek ve bunu hizmetmiş gibi sunmak ne demek. Bana ne Cem Yılmaz'ın Ebru Şallı ilişkisi. Bana ne bize ne millete ne... Yani bu hizmet mi? Yazık iletişimdeki seviyeyi kınıyorum.

Songül 142 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 03.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön