08 Mart 2013

Turkcell Gerekli Bilgilendirilme Yapılmadı!

Bir kaç yıldır kullandığım ayda 600 dk'lik indirimli tarifem geçtiğimiz ay bitmiş. Ben tarifemin devam ettiğini düşünerek normal bir şekilde telefonla konuştum ancak bu ay çok yüksek bir fatura geldi. Turkcell bayiine gittiğimde tarifemin bitmiş olduğu söylendi.

Turkcell' in bana tarifemin bittiğine dair herhangi bir uyarı mesajı göndermeden bu kadar yüksek bir faturayı talep etmesi tüketici haklarına aykırıdır.

Ayrıca telefonuma gelen her sesli mesajı dinlemek için 50 kuruş ücretlendiriliyorum ve Turkcell bana sürekli reklam amaçlı sesli mesaj göndermektedir, ben mesajların kimden geldiğini bilmediğim için her seferinde dinliyorum ve bu ücreti ödemeye mecbur bırakılıyorum.

Serkan 34 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön