25 Nisan 2013 #1763672

Turkcell Gereğinden Fazla Fatura!

Turkcell'den taahhütsüz bir faturalı numara aldım. Yaklaşık 6 ay kullandım ancak hep gereğinden fazla bir fatura gelmeye başladı. En sonunda kapattırmaya karar verdim. Şubeyi gidip hattımı kapattırdığımda 6 lira civarı bir bedel ile hat kapanacaktır dedi. Kabul ettim. Ancak daha sonra evime gelen fatura da 71 lira kadar bir bedel gördüm. Üstelik hattı kapattırmadan 1 ay süre boyunca hiç kullanmadım. Bunu kendilerinden de öğrendim. 40 lira kadar vergi borcu olduğunu söylüyorlar. Ancak bana kendi şubelerinden söylenen fiyatın kat kat üstünden gelmesinden dolayı şikayetçiyim. Hakkımı aramak için her türlü yola başvuracağım.

Aytunç 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Mayıs 2013

    Müşterimizi 05.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön