05 Şubat 2014 #2277256

Turkcell Gerçek Dışı Kampanya Mesajları Gönderiyor!

Turkcell 02/02/2014 tarihinde ''Turkcell'den yıldız teklif! Ayda sadece 30 TL'ye Turkcell kalitesiyle 1GB internet, 500 dk ve 1000 sms! Numaranızı taşımak için Turkcell noktalarına bekliyoruz'' diye mesaj gönderdi. Mesaja istinaden Turkcell İletişim Merkezine başvurdum fakat kampanyanın
Turkcell kontörlüden geçiş yapıldığında geçerli olduğunu söylediler.


Yahu madem böyle neden numaranızı taşımak için Turkcell satış noktalarına bekliyoruz diyorsun ey Turkcell! Daha TİM'lerinin kampanyalarından haberi yok. Yanlış işlerle insanları yanıltmayın. Bir daha da lütfen böyle kampanya mesajları göndermeyin.

Lütfü 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 05.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön