06 Kasım 2015

Turkcell Genel Merkezden Sürekli Rahatsız Ediliyorum!

1,5 yıldır Turkcell genel merkezden tanımadığım biri hakkında bilgi almak için en az 15 kez arandım! İlk aramadan beri bu hattın 20 yıldır benim üzerimde olduğunu, aradıkları kişiyi tanımadığımı, hatta ait bilgileri düzeltmelerini rica etsemde anladım ki hiçbir şekilde kaale alınmıyor, tacize varacak şekilde aramaya devam ediyorlar.


Üst yöneticileriyle görüşmek istediğimde de, biz genel merkezden arıyoruz zaten cevabı verdiler. Defalarca uyarıda bulunup, hatalı bilgileri düzeltmezlerse şikayette bulunacağımı söylesem de, düzelteceklerini vadedip yapmadılar. Kurumsal gözüken bir firmadan kabul edilemeyecek bu davranışın hemen sonlandırılması istiyorum. Gerekirse ses kayıtlarıyla savcılığa başvuracağım!

Güler 25 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 09.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön